Hakkımızda

Hakkımızda | İçerik Üreticisi

Ben Kimim?

Merhaba, ben Gülnur.


2015 yılından beri uzman içerik üreticisi olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bugün 6 kişilik deneyimli ve özel ekibimle birlikte butik içerik ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz. Markalar, firmalar, web siteleri ve dijital ajanslar sunduğumuz profesyonel içerik hizmetlerinden istifade etmektedirler.


Veri toplama ve analize dayalı, SEMrush, Moz, Ahrefs, Screaming Frog, Majestic, Yoast, All in One SEO, Rank Math, Buffer, Hootsuite ve InstaFly gibi gelişmiş özellikli araçları kullanarak yaratıcı içerikler üretmekte, uygulamakta ve yönetmekteyiz. İçerik Üreticisi olarak sunduğumuz her bir çözüm hedef kitleye yönelik başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Deneyim ve yaratıcı çözümlerimizle birlikte sunduğumuz hizmetlerin tamamında sektörün öncü ve otoriter yazılımlarını kullanarak, işbirliği içerisinde olduğumuz projelerin en yüksek verimliliği elde etmesini amaçlamaktayız. Dolayısıyla işimiz sadece içerik üretmek değil, o içeriğe erişenlerin bakış açısını değiştirmekle birlikte kapsamlı yönetim servisleri sunmaktır.


İçerik Üreticisi olarak tüm projeler için hedef kitle odaklı ön analiz çalışmaları yapmaktayız. Bu kapsamda; Kitle Araştırması, Rakip Araştırması, SEO Analizi, İçerik Oluşturma Stratejisi, Biçimlendirme ve Veri Uygulamaları ile detaylı dijital analiz verilerini elde ederek yüksek performanslı ve kaliteli içerikler üretir, her bir iş ortağımızla bağ kurarak kısa, orta ve uzun vadeli özel içerik stratejileri planlarız.


Başarı istiyorsanız profesyonel bir stratejiye ihtiyacınız var demektir. Marka hikayenizden, tüketici iletişiminize kadar büyük değeri birlikte oluşturabiliriz. İçerik Üreticisi size iyi çözümleri sunmak için hazır. 

Yeteneklerim

SEO Uyumlu Makale

SEO uyumlu makale hizmetlerimizle ilk sayfada yer almaya başlayacaksınız.

Kurumsal İçerikler

Kurumsal içerikler, dijital dönüşümünü gerçekleştirmek isteyen her marka için kritik öneme sahiptirler.

Web Sitesi Editörlüğü

Web siteleri için Internet editörlüğü ve içerik yazarlığı hizmetlerini bir arada sunuyoruz.

Sosyal Medya İçerikleri

Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest veya Twitter gibi sosyal ağlar için içerikler üretiyoruz.

Tanıtım Yazısı

Web sitenizin trafiğini artıracak sonuç odaklı tanıtım yazılarını hazırlıyoruz.

Redaksiyon

Dönüşüm getirmeyen içeriklerinizden daha iyi sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz.