Hakkımızda

Hakkımızda | İçerik Üreticisi

Ben Kimim?

Merhaba, ben Gülnur.


2015 yılından beri uzman içerik üreticisi olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bugün 6 kişilik deneyimli ve özel ekibimle birlikte butik içerik ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz. Markalar, firmalar, web siteleri ve dijital ajanslar sunduğumuz profesyonel içerik hizmetlerinden istifade etmektedirler.


Veri toplama ve analize dayalı, SEMrush, Moz, Ahrefs, Screaming Frog, Majestic, Yoast, All in One SEO, Rank Math, Buffer, Hootsuite ve InstaFly gibi gelişmiş özellikli araçları kullanarak yaratıcı içerikler üretmekte, uygulamakta ve yönetmekteyiz. İçerik Üreticisi olarak sunduğumuz her bir çözüm hedef kitleye yönelik başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Deneyim ve yaratıcı çözümlerimizle birlikte sunduğumuz hizmetlerin tamamında sektörün öncü ve otoriter yazılımlarını kullanarak, işbirliği içerisinde olduğumuz projelerin en yüksek verimliliği elde etmesini amaçlamaktayız. Dolayısıyla işimiz sadece içerik üretmek değil, o içeriğe erişenlerin bakış açısını değiştirmekle birlikte kapsamlı yönetim servisleri sunmaktır.


İçerik Üreticisi olarak tüm projeler için hedef kitle odaklı ön analiz çalışmaları yapmaktayız. Bu kapsamda; Kitle Araştırması, Rakip Araştırması, SEO Analizi, İçerik Oluşturma Stratejisi, Biçimlendirme ve Veri Uygulamaları ile detaylı dijital analiz verilerini elde ederek yüksek performanslı ve kaliteli içerikler üretir, her bir iş ortağımızla bağ kurarak kısa, orta ve uzun vadeli özel içerik stratejileri planlarız.


Başarı istiyorsanız profesyonel bir stratejiye ihtiyacınız var demektir. Marka hikayenizden, tüketici iletişiminize kadar büyük değeri birlikte oluşturabiliriz. İçerik Üreticisi size iyi çözümleri sunmak için hazır. 

Yeteneklerim

İçerik Üretimi ve Pazarlama

Dijital platformların tamamında yer almak ve fark yaratarak ön plana çıkmak için iyi kurgulanmış bir içerik stratejisine ihtiyacınız olacak.

360° Dijital Pazarlama

Kalabalıklar içerisinde kaybolup gitmemek, süslü cümlelere, havalı ofislere aldanmamak, deneyimin gücüne inananlar için.

Sosyal Medya Yönetimi

Açıklıyoruz! Biraz eskiyiz. Dial-up'lı yıllardan, mIRC'de IRC Operator görevlerinden, ICQ'da seri numaralarımızla bu günlere geldik. Sözün özü "Tecrübeliyiz".

SEO

Markaya özel SEO stratejileriyle sonuç odaklı SEO çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Türkçe haricinde farklı dillerde ve lokasyonlarda SEO çözümleri sunuyoruz.

Kurum İçi Dijital Danışmanlık

Kişi ya da kurumlara bağlı kalmadan dijital faaliyetlerinizi yönetebilmeniz için A'dan Z'ye dijital operasyon sürecini marka bünyenizde kurguluyoruz.

Kişisel ve Kurumsal PR

Markanızı ve kendinizi doğru PR yönetimi ve stratejik olarak milyonlara duyuruyoruz.