Proje Detayları

İçerik Üretimi ve Pazarlama

İçerik Üretimi ve Pazarlama

Dijital platformların tamamında yer almak ve fark yaratarak ön plana çıkmak için iyi kurgulanmış bir içerik stratejisine ihtiyacınız vardır.


SEO sertifikalı uzman ekibimizle yaratıcı ve kullanıcı odaklı içerikler üretiyoruz. Arama motorlarıyla güçlü entegre edilmiş web siteniz ve sosyal medya platformları aracılığıyla içerik pazarlama sürecinizi dönüşüm odaklı kurguluyoruz. Özgün ve performans odaklı üretilen içeriklerin, en yüksek trafiğe erişmesi için gerekli olan bağlantı dağıtım sürecini, konuyla ilgili kanallar (Web siteleri, sosyal medya platformları, topluluklar v.b.) aracılığıyla dağıtıyoruz.


Web sitenizin altyapısı, site içi SEO ve site dışı SEO çalışmaları temel koşullarımızı kapsıyorsa, hedefimiz 1 numara olmak değil, 0. konuma, yani Google nezdinde Featured Snippets'da yer almaktır. Tüm çalışma sürecimizi buna göre kurguluyor ve sonuç odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Bu doğrultuda eğer web siteniz temel koşullarımızı kapsamıyorsa web sitenizde gerekli çalışmaları yaparak, rakiplerinizden daha üstün bir yapıya kavuşmasını sağlıyoruz. Bu da, doğal olarak web tabanlı içerik pazarlama sürecini daha başarılı hale getiriyor.


İçerik pazarlamada kesin başarı için sürecin tamamına etki eden yönetim modeliyle çalışmayı tercih ediyoruz.