Hakkımızda

Deneyimli ekibimizle birlikte performans ve sonuç odaklı butik içerik ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz. Markalar, web siteleri ve dijital ajanslar sunduğumuz hizmetlerden istifade etmektedirler.


Veri toplama ve analize dayalı, SEMrush, Ahrefs, Moz, Screaming Frog, Majestic, Yoast, All in One SEO ve Rank Math gibi gelişmiş özellikli araçları kullanarak yaratıcı çözümler üretmekte, uygulamakta ve yönetmekteyiz. İçerik Üreticisi olarak sunduğumuz her bir çözüm, hedef kitleye yönelik başarılı sonuçların alınmasını sağlamaktadır. Deneyim ve yaratıcı çözümlerimizle birlikte sunduğumuz hizmetlerin tamamında sektörün öncü ve otoriter yazılımlarını kullanarak, işbirliği içerisinde olduğumuz projelerin en yüksek verimliliği elde etmesini amaçlamaktayız. Dolayısıyla işimiz sadece içerik üretmek değil, o içeriğe erişenlerin bakış açısını değiştirmekle birlikte kapsamlı yönetim servisleri sunmaktır.


İçerik Üreticisi olarak tüm projeler için hedef kitle odaklı ön analiz çalışmaları yapmaktayız. Bu kapsamda; Kitle Araştırması, Rakip Araştırması, SEO Analizi, İçerik Oluşturma Stratejisi, Biçimlendirme ve Veri Uygulamaları ile detaylı dijital analiz verilerini elde ederek yüksek performanslı ve kaliteli içerikler üretir, her bir iş ortağımızla bağ kurarak kısa, orta ve uzun vadeli özel dijital performans stratejileri planlarız.


Başarı istiyorsanız profesyonel bir stratejiye ihtiyacınız var demektir. Marka hikayenizden, tüketici iletişiminize kadar büyük değeri birlikte oluşturabiliriz.