Basın Bülteni Hazırlama

Profesyonel basın bülteni yazarlarının medyaya hazır içeriğiyle arama motoru trafiğini artırın ve daha geniş bir kitleye ulaşın.

Ücretsiz Analiz Hizmeti Alın

  Etkileşiminizi Artırın

  Basın bülteni; yeni bir ürünü, hizmeti veya etkinliği açıklayan ve tanıtan tek sayfalık bir reklamdır. Şirketiniz veya ürününüz için güvenilirlik ve görünürlük oluşturmaya yardımcı olur. Aynı zamanda web sitenize trafik çekmek için iyi bir yöntemdir. Basın bültenleri, işletmenizi ve hedef kitlenizi potansiyel olarak büyütebilecek etkili bir pazarlama aracı olarak uzun süredir kullanılmaktadır.

  Basın bülteni içeriği hizmetlerimiz, ilgi çekici olarak hazırlanır.  Markanızı ya da ürününüzü medya kanallarında tanıtmanız için en iyi içeriği hazırlıyoruz. 

  %100 Özgün

  İçinde yeni bilgi olmayan eski bir basın bülteni göndermenin bir anlamı yok. Fark edilmek için dikkat çekecek taze, orijinal içerik içeren basın bültenleri yayınlamalısınız.

  Gazeteci Tonu

  Basın bültenlerinizin gazeteler ve diğer yayıncılar tarafından kabul edilmesini istiyorsanız, onların dikkatini çekecek ve haberlerinizle ilgilenmelerini sağlayacak bir tarzda yazılmalıdır.

  SEO İçin Optimize Edilmiş

  Deneyimli yazarlarımız aynı zamanda SEO uzmanlarıdır. Her şey dahil hizmetimizin bir parçası olarak hedef kitlenizin arama amacını belirlemek için içeriğinizi yazmadan önce Ahrefs üzerinde kapsamlı anahtar kelime araştırması yapıyoruz.

  Neden İçerik Üreticisi?

  Basın bültenleri, şirketinizi haberlere çıkarmanın ve kendinizi alanınızda uzman olarak konumlandırmanın harika bir yoludur. İyi yazılmışsa, bir basın bülteni gazeteciler ve sektör içinden kişiler tarafından alınacak ve daha sonra onlar tarafından şirketinizi ele almak veya sektörle ilgili haberleri bildirmek için kullanılacaktır. Ayrıca, büyük basın bülteni siteleri aracılığıyla yayınlanan basın bültenleri arama sonuçlarında üst sıralarda yer aldığından ve bu da web sitesi trafiğinde bir artışa yol açabileceğinden, daha yüksek arama sıralamaları elde etmenin harika bir yoludur.

  Sorun şu ki şirketler çok sık yeni veya faydalı bilgiler içermeyen basın bültenleri gönderiyor, bu yüzden gazeteciler bunlara hiç dikkat etmiyor. Gerçekten bir etki yaratmak için basın bültenlerinin medyaya; şirketiniz, ürünleriniz veya sektörünüz hakkında kolayca bir hikayeye dönüşebilecekleri bilgiler sağlaması gerekir. Örneğin, yakın zamanda yaptığınız bir anket hakkında bir basın bülteni yayınlarsanız; bu, onun hakkında bir hikaye yazabilecek ve içinde şirketinizden bahsedebilecek gazeteciler için faydalı bilgiler olacaktır.

  İçerik Üreticisi’nde, doğru insanlar tarafından görülen ve okunan ilgi çekici ve bilgilendirici basın bültenleri üretmek için çalışıyoruz. Hikayenizi anlatan ve sektörünüzü ele alan bir basın bülteni hazırlayabiliriz.