Çok Dilli SEO İçeriklerinde Uluslararası Tecrübe

Birçok dilde uluslararası tecrübelerimizle, sitenizin içeriklerini hazırlıyor ya da mevcut sitenizi optimize ediyoruz.

Bize Projenizi Anlatın ve Hemen Teklif Alın

  Dünyaya Açılmanıza Yardımcı Oluyoruz

  İyi optimize edilmiş bir içerik stratejisi, yatırım getirisi sağlayarak web sitenize alakalı trafik ve iş getirir. İçerik Üreticisi, birçok dilde ve sektörde uluslararası projelerle geniş deneyime ve başarıya sahiptir.

  İçerik Üreticisi’nin ana uzmanlığı, uluslararası web sitelerinin birden çok dilde küresel yayınlanmasıdır. Gerekli becerilerle ve araçlarla ve en önemlisi, dünyanın her yerinden İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Rusça ve daha birçok dilde konuşan SEO içerik üreticilerinden ve profesyonel çevirmenlerden oluşan iyi koordine edilmiş bir ekibe sahibiz. Eşsiz ve sofistike sistemimiz, pazarın geri kalanının tekliflerinden daha avantajlı, çok dilli SEO içerikleri sunmamızı sağlıyor.

  Yerel SEO

  En alakalı anahtar kelimeler

  Anahtar kelimelerinizi Google Translate’i kullanarak çeviremezsiniz. Yeni kitlenizi etkilemek için onlara kendi dillerinde hizmet vermelisiniz. Hangi kelimeleri kullandıklarını bilmeniz gerekir. Aynı kelimeler birçok ülkede kullanılan dillerde farklı anlamlara gelebilir. Ve en önemlisi, kullandığınız anahtar kelimelerin satın alma niyeti olup olmadığını ve aktif olarak aranıp aranmadığını bilmeniz gerekir.

  Hedeflenen içerik oluşturuyoruz

  İçeriği sadece tercüme etmiyoruz, farklı pazarlar için yerelleştiriyoruz. Yaklaşımımız basit çevirilerin çok ötesine geçiyor; yalnızca kendi kültüründe, yerli bir metin yazarı, hemşehrileriyle doğru akoru yakalayabilir. Google, otomatik olarak çevrilmiş içeriği spam olarak görebilir, bu nedenle kalifiye bir çevirmenden manuel çeviri yapılmalıdır.

  Teknik kısmı optimize ediyoruz

  Teknik SEO web yöneticilerinden oluşan bir ekibe sahip olmanıza gerek yok. URL yapısını ve Hreflang uygulamasını optimize ederek web sitenizin arama motorları tarafından doğru bir şekilde taranmasını ve dizine eklenmesini sağlıyoruz. . Meta etiketlerinizi, başlıklarınızı, alt niteliklerinizi vb çevirmek için büyük araştırmalar yapıyoruz.

  Çok dilli PPC reklamları

  Internet reklamcılığı kampanyalarının çeşitli türlerinden biri, bir arama motoru kullanıcısı reklamınızı gördüğünde değil, yalnızca tıkladıklarında ödeme yaptığınız Tıklama Başına Ödemedir (PPC). Çok dilli bir PPC kampanya içeriklerinizi kurgulayarak farklı ülkelerdeki kitlelere ulaşmanın ve markanızı uluslararası alanda bilinir hale getirmenin etkili bir yoludur.

  Web Sitenizi Nasıl Çevirdiğiniz Önemlidir

  Yalnızca sayfanızdaki içeriği değil; menünüz, widget’larınız, altbilginiz, tema ögeleriniz ve hatta dinamik içeriğinizdeki her şeyi çeviriyor, böylece sitenizin %100’ünü yeni hedef dil(ler)inize uyarlıyoruz. Yarı çevrilmiş sayfalar, arama motorları botları ve ziyaretçileriniz için kafa karıştırıcı olacaktır.

  Dünyaya Açılın

  Etkin bir çok dilli web sitesi aracılığıyla ürünlerinizi ve hizmetlerinizi uluslararası ölçekte satışa sunarak gelirinizi en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

  Dikkat Çekin

  Uluslararası web sitenizin veya küresel e-ticaret sitenizin bulunmasını ve hedef pazarlarınızdaki ilgili arama motorları tarafından olumlu bir şekilde sıralanmasını sağlar.

  Vites Yükseltin

  Çok çeşitli hedef pazarları aynı anda verimli bir şekilde hedeflemenizi sağlar.

  Daha Çok Satın

  Uluslararası web sitenizin trafiğinde, olası satışlarında ve dönüşüm oranında önemli artışlar sağlar.

  Yerelleşin

  Devam eden optimizasyonu (teknik, dil ve içerik tabanlı) kullanarak yerel olarak alakalı tüm arama motorlarının en üstüne çıkmanızı sağlar.

  Rekabette Öne Geçin

  Önemli uluslararası pazarlarda güçlü konumlanma yoluyla size açık bir rekabet avantajı sağlar.

  SEO Çeviri ve Yerelleştirme

  SEO çevirisi, web sitenizin içeriğini ve anahtar kelimelerinizi başka bir dile çevirme işlemidir. Bu işlemin temel hedefi, arama motorlarındaki sıralamanızı yükseltmek amacıyla içeriğinizi ve mesajlarınızı yeni web sitesi tarayıcılarınıza iletmektir. Bu nedenle, web sitenizin içeriğini çevirirken potansiyel müşterilerinizden daha iyi tanıtım ve daha yüksek trafik elde etmek için hedeflenen anahtar kelimelere, etiketlere, meta açıklamalara dikkat etmelisiniz.

  Öte yandan SEO yerelleştirme , web sitenizin içeriğini belirli bir konuma çevirme işlemidir; bu yüzden bu yeni yerin kültürel referanslarına ve sosyal tutumlarına çok dikkat etmelisiniz. Bu nedenle, yabancı bir ülkeyi hedeflerken müşterilerin bir ürün veya hizmeti nasıl aradıklarını ve kullandıkları arama terimlerinin neler olduğunu anlamanız gerekir. Bu kelimeleri ve kelime öbeklerini içeriğinizde kullanarak daha fazla müşteriye ulaşabileceksiniz.

  SEO yerelleştirmesinin arama sonuçlarınız üzerinde nasıl çarpıcı bir etki yaratabileceğine dair bir örnek vereyim. Otomotiv endüstrisinde çalışırken sizi örnek alalım ve Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, ABD ve İngiltere gibi uluslararası ve hedef ülkeleri hedef almayı planladığınızı varsayalım. Hem Mısır hem de BAE Arapça konuşan ülkelerdir ancak Mısırlılar araba ararken “عربية” kelimesini kullanırken BAE’liler “سيارة” kelimesini kullanırlar. Amerika pazarında otomobiller için “auto” kelimesini kullanırken İngiltere’de en sık kullanılan kelime “arabalar”dır.