E-Ticaret Sitenizi Kuralım

Yıllık yenileme ücreti olmadan, istediğiniz gibi özgürce kullanın! E-Ticaret sitenizi tamamen size özel ve özgün olarak tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Harika E-Ticaret Referanslarımızı Görmek İster misiniz?

  Çok Daha Fazla Sipariş Alın

  E-Ticaret’te hayal satmıyoruz, işinizi büyüten gerçek çalışmalar yapıyoruz. Doğru yolu birlikte buluyor ve emin adımlarla ilerliyoruz. Dijital reklamları, SEO’yu, grafik tasarım işlerini, yazılım ve otomasyon süreçlerini, pazaryeri yönetimlerini ve iyileştirmelerini ve daha fazlasını sizin için biz üstleniyor, geliştiriyor ve 7/24 danışmanlık veriyoruz.

  Talepler Yağmur Gibi Yağsın

  Cironuzu şahlandıracak tüm dijital reklamlarınızı biz yönetiyor ve adım adım işinizi büyütüyoruz. Google, Facebook ve Instagram reklamlarında mükemmel performansa hazır olun.

  Kreatif Tasarımlar

  E-ticaret sitesi tasarımı, sosyal medya tasarımları, bannerlar, sliderlar, kargo kutusu, ambalajlar, kampanya görselleri, Youtube videoları ve Reel videoları başta olmak üzere tüm kreatif süreçlerinizi biz yönetiyoruz

  Marka ve İş Yönetimi

  Kampanya yönetimi, marka dili, hedef kitle analizleri, iletişim stratejisi ve marka konumlama, kısacası markanızın ihtiyacı olan tüm süreci sizinle birlikte yönetiyor, herkesin gittiği yoldan değil, alternatif yollardan giderek daha hızlı sonuca ulaşıyoruz.

  Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

  E-Ticaret pazarının büyümesine katkı sağlıyor ve bu katkımızı uluslararası projelerle devam ettiriyoruz. E-Ticaret pazarının ihtiyaçlarını takip ederken, kendimizi her gün yeniliyor ve güncelliyoruz. Sürekli çalışmaktan ve kendini geliştirmekten yorulmayan ekibimiz ile birlikte işinizi geliştirmek için biz hazırız!

  Markalarımızın ihtiyaçlarına göre akılcı çözümler üretiyoruz. Çözümlerimiz sadece altyapı, teknoloji ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda operasyonel ihtiyaçlarınız, pazarlama ve süreç yönetimi gibi sizlere uzman ekibimiz ile yönetim desteği veriyoruz.

   

  Teknoloji partneriniz olmanın yanı sıra sizlerin E-Ticaret ekibi olmayı hedefliyor ve sizin E-Ticaret ekibinizin kurulmasında tüm tecrübelerimizi sizinle paylaşıyoruz.

  Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı yüksek deneyimimiz ile ticaretinizi geliştirmek, E-Ticaret pazarında markanızın gücüne güç katmak için uzman ekibimiz ile sizin için çalışmaya hazırız.

  Kişiye veya Kurumlara Bağlı Olmayın

  E-Ticarete yeni başlıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut E-Ticaret sitenizde yaşadığınız sorunlar da olabilir. Bunları en iyi şekilde dinlemek ve anlamak bizim görevimiz. Ücretsiz eğitimlerimizle ve teknik destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız. E-ticaret sitesi işletme süreçlerini bilmiyor olabilirsiniz. Tüm süreçlerde destek olmak bizim işimiz. Sistemlerimiz tamamen size özel olarak hazırlanır ve sektörel ihtiyaçlara göre kurgulanır. Kurulan sistemin tüm dosyaları size iletilir ve istediğiniz her yerde barındırabilirsiniz. Size özel oluşturacağımız E-Ticaret sistemi ile kişiye veya kurumlara bağlı olmazsınız. 

  Güçlü E-Ticaret Altyapısı

  Markanızın sadece E-Ticaret faaliyetlerini değil, tüm ticaretini tek bir çatı altında yürütebiliriz. Size sunacağımız kapsamlı hizmetlerle yerel ve global pazarda globalleşeceksiniz. Büyüyen iş hacminizi doğru iş ortağı ile güçlendirin. Risk almayın.

  Omnichannel Pazarlama

  Satış kanallarını birleştirerek markanızın tüm ticaretini tek bir platformdan yöneteceğiz. Markanız için özelleştirilmiş bir platform ile müşterilerinize benzersiz bir deneyim sunuyor olacağız. Birebir müşteri iletişimine kadar sürece dahil olacağız.

  Pazaryeri Yönetimi

  Pazaryerleri için entegrasyon geliştireceğiz. Sadece entegrasyon çözümlerine değil, depolama, lojistik, sipariş ve süreç yönetimi çözümlerine de ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sağlayacağız.