Web Sitesi ve İçerik Yönetimi

Web siteniz yayına devam ederken güncel kalmalı ve teknik olarak güçlü olmalıdır.

Ücretsiz Analiz Hizmeti Alın

  Fiyat/Performans Odaklı Web Sitesi Yönetimi

  Bir web sitesi sahibi olmak sadece bir başlangıçtır. Uzun yıllar müşteri getiren bir web sitesi istiyorsanız, profesyonel web sitesi yönetimine ihtiyacınız var demektir.

  Esnek Çözümler

  Tam olarak ihtiyacınız olana ulaşabilmeniz için web sitesi yönetim hizmetlerimizi özelleştiriyoruz. Sadece teknik yardıma mı ihtiyacınız var? Yoksa daha spesifik konularla ilgili hizmet mi almak istiyorsunuz? İhtiyaçlarınıza yönelik hizmet veriyoruz. Bizimle tanışın!

  Birebir İletişim

  Müşterilerimiz, güvenilir bir web uzmanlarına sahip güçlü bir ekibe sahip olduğumuz için mutlular çünkü web sitelerinden en iyi performansı alıyorlar. Kuyruğa girmek ve beklemek yok sadece deneyimli, arkadaş canlısı uzmanlarımızla doğrudan iletişim var.

  Profesyonel ve Çok Dilli

  Web sitenizi detaylı analiz ederek sektörünüz kapsamında organik trafiğini ve satışlarınızı arttıracak anahtar kelimeleri tespit ediyoruz. Elde ettiğimiz veriler ışığında içeriklerinizi hazırlıyor ve düzenli bir şekilde sitenizde yayınlıyoruz. Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Arapça gibi çeşitli dillerde de hizmet sunuyoruz.

  Engelleri Ortadan Kaldırın

  İşletmenizi yönetmekle meşgulken web sitenizdeki sorunlarla ilgilenmeniz zor olabilir. Web siteniz güncel olmayabilir ya da düzenli yedeklenmeyebilir! Sitenizdeki çalışmayan iletişim formları size müşteri kaybettirebilir. Tüm bu sorunlarla tek başınıza ilgilenmemek için web sitesi ve içerik yönetimini bize bırakın.

   

   

  Tüketiciler ürün satın almadan önce Google™’da arama yapar veya tanıdıkları kişilerden öneriler ister. Her iki durumda da muhtemelen web sitenize bakacaklardır. Web siteniz bu ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için kurgulandı mı?
  Web siteniz işinize değer katmıyorsa öncelikle sorunlar belirlenmelidir.
  İçerik eklemek, görsel değiştirmek veya herhangi bir sayfaya yepyeni bir bölüm eklemek istiyorsanız, WordPress web sitesi yönetim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir değişikliği yaptırmak istediğinizde, bize bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Gerçekten bu kadar basit.

  Her Web Sitesinin Farklı Yönetim Gereksinimleri Vardır

  Web sitenizi güncel tutmamak işletmenize zarar verebilir. Güncel olmayan web siteleri profesyonel görünmez ve müşterilerinizi umursamıyorsunuz izlenimi yaratır. İçerikten canlı desteğe, güvenlikten site yapısına kadar, çevrimiçi varlığınızın her zaman güncel kalmasını sağlayacak fırsatlar sunuyoruz.

  WordPress Web Sitesi Bakımı

  WordPress web sitesi bakımı ve desteği bizim uzmanlık alanımızdır; bu nedenle kurulumlar, güncellemeler veya eklentiler konusunda yardıma ihtiyacınız varsa veya WordPress'i düzeltmemiz için bize ihtiyacınız varsa, bize ulaşın.

  Web Sitesi Sağlık Kontrolü

  Web sitesi sağlık kontrolü hizmetimizle, kötü amaçlı yazılımlar için düzenli kontroller yapıyoruz, yazılımları güncelliyoruz. Web sitenizi güçlü, hızlı ve güvenli tutmanıza yardımcı oluyoruz.

  Yönetim Servisleri

  Web sitesi bakımı, bir web sayfasındaki metin veya resimlerin değiştirilmesi, güncellenmesi vb. tüm işlemlerinizde yanınızdayız.