Markanız İçin Yaratıcı İçerikler

Görsel
İçerik
Video

Marka Bilinilirliğinizi ve Satışlarınızı Artıran Sosyal Medya İçerikleri

Gerçek büyüme, gerçek insanlar ve gerçek sonuçlar elde etmek için uygulamalı hizmet.

Sorunsuz Koordinasyon ve Yönetim

İçerik, tasarım ve yayın ekipleri arasındaki koordinasyonu asla dert etmeyin. Sosyal medya içeriğinizi her seferinde zamanında teslim etmek için farklı ekipler ve kaynaklar arasında koordinasyon sağlıyoruz.

Esneklik ve Şeffaflık

Sosyal kanallarınızdaki gönderilerinizin sıklığını artırın veya azaltın, hizmetlerimizin kapsamını özelleştirin veya her şeyi bize bırakın. İçerik Üreticisi ile gereksinimlerinize uygun esnekliğe sahip olursunuz.

Özelleştirilmiş Paketler

Paketinizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin. Gönderileriniz için yalnızca açıklamalara mı ihtiyacınız var? Grafik + içeriğe mi ihtiyacınız var? Video ve fotoğraf çekimine mi ihtiyacınız var? Eksiksiz bir sosyal medya yönetimine ve içerik oluşturmaya mı ihtiyacınız var? Sosyal medya içerik paketlerimizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.

Özel Yönetici ve İçerik Stratejisti

Projenize özel bir yönetici ve bir içerik stratejisti atanacaktır. Hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi temsilcinizle paylaşabilir, aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabilir ve tavsiye isteyebilirsiniz. Sosyal medya içerik oluşturma hizmetlerimize başlamak için ücretsiz danışmanlık almanız yeterlidir.

Sosyal Medya Paketleri

PAKET İÇERİĞİACTIOGALASUPER CLUB
Yaratıcı Tasarımlar ve Açıklamalar10 Adet20 Adet30 Adet
Özel Hashtag SetleriVarVarVar
E-posta / Telefon / WhatsApp DesteğiVarVarVar

İşiniz İçin Çalışan Profesyonel Ekip

İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi belirleyerek mükemmel sosyal medya yönetimi stratejisini oluşturmak için buradayız.

Denetim ve Hedefler

Genel pazarlama stratejilerinizi ön planda tutarak mevcut sosyal platformlarınızın başarısını ve güçlü yanlarını değerlendirecek ve iyileştirilmesi gereken alanları belirleyeceğiz. Bunlar çok yönlü, hedefleri olan bir sosyal stratejinin temelleri olacaktır.

Rakip Analizi

Hedef kitlenize yönelik mesajları belirlemek ve stratejinizin onların güçlü yönlerini aştığından emin olmak için sosyal varlığınızı rakiplerinizle karşılaştırıyoruz. Bu noktadan hareketle, markanızı nereye götürebileceğimiz konusunda size bir fikir vermek için sosyal medya ve sektörünüzle ilgili kapsamlı bilgiler sunuyoruz.

Hedef Kitle Analizi

Herhangi bir çevrimiçi pazarlama stratejisi için hedef kitlenizin kim olduğunu ve onları nerede bulacağınızı tam olarak bilmeniz çok önemlidir. Hedef kitlenizi henüz bilmiyorsanız, kim olduklarını ve sosyal medyada nasıl davrandıklarını anlamanıza yardımcı olacağız.

Kanal Geliştirme

Çok sayıda sosyal kanal emrinizde, ancak muhtemelen stratejiniz için uygun değiller. İsterseniz Pinterest ve Instagram'da sezgisel alışveriş ara yüzleri oluşturuyor, Facebook'un geniş kapsamlı hedefleme yeteneklerinden ya da Twitter'ın gündem tuhaflıklarından yararlanıyoruz. Hedefleriniz için en uygun platformları birlikte belirleyeceğiz.

Sosyal Platform Optimizasyonu

Hedef kitle stratejinizi optimize etmek için kullandığımız veriler, kitlenizin deneyimleri ve beklentileri hakkında bize giderek daha fazla bilgi verecek. Bulguları her kanalda uygulayarak kitle davranışına gerçek zamanlı olarak çevik bir şekilde tepki verebilen sistemler kuracağız.

Reklamlar ve Reklam Optimizasyonu

Hedef kitlenize yönelik oluşturacağımız özel tasarımlar ve içeriklerle reklamlarınızı kurguluyoruz. Reklamları platformlara özel geliştirdiğimiz yöntemlerle yönetiyoruz.

Bazı Tasarım Referanslarımız