Çeviri Hizmetleri

İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Arapça dillerinde hizmet veriyoruz.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  Neden İçerik Üreticisi?

  Hem bünyemizde hem de dünya çapında profesyonel çevirmenlerden oluşan ekibimizle, çok dilli profesyonel bir çeviri ajansıyız. Dil ekiplerimiz yalnızca ana dillerine çeviri yapan en az 5 yıllık deneyime sahip çeviri uzmanlarından oluşmaktadır.

  Garantili Kalite

  Gelişmiş kalite güvence süreçleriyle dünyanın en iyi çevirmenlerini destekliyoruz. Ve hepsi bu kadar değil! Memnun kalmazsanız ücretsiz kapsamlı bir çeviri incelemesi sunuyoruz.

  Zamanında Teslimat

  Teslimatların %95'inden fazlasını zamanında garanti eden optimize edilmiş bir iş akışı ile sektördeki en iyi performans seviyelerini sunuyoruz. Ayrıca, olası olmayan bir durumda son teslim tarihini kaçırırsak çeviriyi tam maliyetine kadar iade edeceğiz.

  Teslimattan Sonra Öde

  Müşterilerimize gerçekten güveniyoruz, bu nedenle Teslimat Sonrası Öde modelini oluşturduk. Teslimat Sonrası Öde ile, çevirinin tesliminden itibaren beş gün içinde kredi kartı veya banka havalesi ile ödeme yapabilirsiniz.

  Kalite Politikası ve Taahhüdü

  Müşteri memnuniyeti işimiz için her şey demektir. Mevcut müşterilerden gelen önerilerle birçok yeni müşteri ediniyoruz. Çünkü müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçiyoruz. Sadece zamanında ve her zaman doğru, güvenilir ve uygun fiyatlı sertifikalı çeviri hizmetleri sunmakla kalmıyoruz. Ayrıca, her müşterinin kişisel dokunuşa sahip olmasını sağlamak için her çeviri projesi için bir proje yöneticisi atadık. Bu, ekibimizin projenin kapsamını ve müşterinin bunları karşılayabilmek için beklentilerini tam olarak anlamasını sağlar.

  Sonra kaybolan bir sayfa var, çalışmayan form ve hepsinden öte, herkes size bunun ne kadar yavaş olduğunu söylüyor. Ama böyle olmak zorunda değil.

  Proje yöneticisi atanacaktır. Birleşik Krallık’tan mı yoksa çevrimiçi ağlarımızdan birinden mi ilgili çevirmeni belirlemekten ve seçmekten sorumlu olacak özel PM’niz. Süreç boyunca her aşamada en yüksek kalitenin karşılanmasını sağlamak da onların sorumluluğunda olacaktır. Her zaman sorularınızı yanıtlamaya hazır olacaklar. Müşterilerimizin bize geri gelmesini sağlayan, müşteri desteğine gösterilen bu ilgidir.

  Ücretsiz Danışmanlık

  Stratejik yaklaşımınızı oluşturmaya ve genişletmeye yardımcı olmak da dahil olmak üzere tüm yerelleştirme yolculuğunuz boyunca sizi desteklemek için buradayız. Uluslararası hedefleriniz için hangi hizmetlerin doğru olduğunu keşfetmek için neden uzman ekibimize danışmıyorsunuz?

  10+ Yıllık Deneyim

  Dünya çapında bireylere, kuruluşlara ve işletmelere çeviri hizmetleri sağlama konusunda 10 yıllık deneyime sahibiz ve bu da bizi İstanbul merkezli en yüksek puanlı çeviri şirketlerinden biri yapıyor.

  Veri Güvenliği

  Verilerinizin güvenli, şifreli olması bizim için gerçekten önemlidir ve bunları korumak için tüm makul önlemleri almaya kararlıyız. Dosyalarınızı ve verilerinizi güvende tutmak için KVKK veri koruma düzenlemelerine uyuyoruz.

  Birebir Destek

  Tüm çeviri hizmetlerimizde birebir destek veriyoruz. Proje temsilcinizle istediğiniz her an görüşebilirsiniz.