Hakkımızda Yazısı

Kurumsal siteler veya E-ticaret web siteleri hazırlanırken markalar için belki de en zor bölümlerden biri hakkımızda yazısıdır. Bu yazı hazırlanırken markanın kuruluşundan başlayıp günümüze kadar gelen süreçte hangi önemli aşamalardan geçtiği, ekip hakkında bilgiler, sağlanan ürünler ve hizmetler göz önünde bulundurulmalıdır.

Hakkımızda yazınızı; kullanıcı dostu, etkileyici, eksiksiz ve hatta ziyaretçi trafiği çekebilecek şekilde hazırlıyor ve sizi bu zahmetli süreçten kurtarıyoruz.

Sizi Arayalım

  En İyi Hakkımızda Yazısı

  Bir web sitesindeki içerikler ne kadar iyi yazılırsa, geri dönüşleri de bir o kadar fazla olur. Web sitenizden en iyi performansı elde etmek istiyorsanız başta hakkımızda yazısı olmak üzere web sitenizin tüm içerikleri profesyonel bir şekilde hazırlanmalıdır.

  Farklı Olun

  Güçlü bir hakkımızda yazısı, sizi rakiplerinizden farklılaştırır. Potansiyel müşterilerin %80'i hakkımızda sayfasını ziyaret eder ve markanızı tanımak ister. Bu yüzden onları iyi hazırlanmış bir hakkımızda yazısı ile karşılamanız sizi rakiplerinizden farklılaştıracaktır.

  Özenli ve Özgün

  Hakkımızda yazısı içeriğinde; kurulum amacı, misyon, vizyon, faaliyet, kurulum tarihi, müşteri değeri (varsa basın, ödül) gibi bilgileri barındırarak üretilmeli ve dürüstlük ilkesi eşliğinde kısa ve öz şekilde optimize edilerek potansiyel müşterilerin ilgilerini çekme odağı ile özenle ve özgün olarak hazırlanmalıdır.

  Bize Bırakın

  Google’ın web sitenizi bulmasına yardımcı olacak, markanızı en iyi şekilde güçlendirerek arama motorunda en üst seviyeye çıkarmasına yardımcı olacak İçerik Üreticisi ile gelişmiş içerik hizmetlerini deneyimleyebilir, organik ziyaretçi ve müşterilerinizi en üst düzeye çıkartabilirsiniz.

  Başarılı Hakkımızda Yazıları Yazıyoruz

  Hakkımızda sayfası, kurum değerlerinizi karşı tarafa aktarmak için harika bir yoldur. Bu sayede ziyaretçilerinize markanızı marka yapan temel değerleri, nasıl çalıştığınızı ve başarmak istediğiniz hedefleri rahatlıkla aktarabilirsiniz. Bu sayfada misyonunuz, ulaşmak istediğiniz hedef ve müşterilerinize verdiğiniz sözlerden bahsedebilir ve hatta şirketinize değer katan çalışanlarınızla ilgili bilgilere de yer verebiliriz.

  Sadece “Hakkımızda” sayfası için değil,  marka kimliğini oluşturmaya başlarken bile kime hitap edeceğinizi belirlemiş olmak önemlidir. Hedef kitlenizi belirlemek ve onlarla nasıl iletişim kuracağınızın stratejisini çizmek potansiyel müşterilerinize ulaşma konusunda kolaylık sağlar. Hedef kitleniz gençlerden mi yoksa daha olgun yaştakilerden mi oluşuyor? Sattığınız ürün enerjik ve esprili bir dili kaldırabiliyor mu? Yoksa tecrübenizi ortaya koyacağınız, bilginizi paylaşacağınız bir üslup mu gerekli? Bunları belirleyerek “Hakkımızda” dahil tüm içeriklerinizi kurgulayabiliriz. Unutmayın, kime hitap edeceğinizi ve kime hizmet vereceğinizi ne kadar iyi bilirseniz, onlara o kadar kolay ulaşırsınız. Web siteniz işinize değer katmıyorsa öncelikle sorunlar belirlenmelidir.
  İçerik eklemek, görsel değiştirmek veya herhangi bir sayfaya yepyeni bir bölüm eklemek istiyorsanız, WordPress web sitesi yönetim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Herhangi bir değişikliği yaptırmak istediğinizde, bize bir e-posta göndermeniz yeterlidir. Gerçekten bu kadar basit.

  Lider Markaların Tercihiyiz

  Türkçe ve İngilizce olmak üzere hakkımızda yazıları hazırlıyoruz. Türkiye’den ve dünyadan farklı sektörde faaliyet gösteren markalar için içerik çözümleri sunuyoruz.