İnceleme Yazısı

Web siteniz yayına devam ederken, güncel kalmalı ve teknik olarak güçlü olmalıdır.

Ücretsiz Analiz Hizmeti Alın

  Uygun Fiyatlı ve Profesyonel Web Sitesi Yönetimi

  Bir web sitesi sahibi olmak sadece bir başlangıçtır. Gelecek yıllar boyunca müşteri getiren bir web sitesi istiyorsanız, bunun için profesyonel web sitesi yönetimine ihtiyacınız var demektir.

  Esnek Çözümler

  Tam olarak ihtiyacınız olanı elde etmeniz için web sitesi yönetim hizmetlerimizi özelleştiriyoruz. Sadece teknik yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun değil. Sorular oluşturması için web sitenizin Google™'da bulunmasına mı ihtiyacınız var? Mükemmel. Tam bir dijital ekibe mi ihtiyacınız var? Çeteyle tanışın.

  Birebir İletişim

  Müşterilerimiz, güvenilir bir web uzmanları ekibine sahip oldukları için web sitesi yönetim hizmetlerimizi seviyor. Çağrı merkezi yok, ortadaki hiç kimse sadece deneyimli, arkadaş canlısı uzmanlarımıza doğrudan erişim. Bir web sitesi yönetim ekibi de web sitenizin işiniz için sıkı çalışmasını sağlayacak değerli bir profesyonel hizmettir.

  Profesyonel ve Çok Dilli

  Detaylıca analiz edilmiş web siteniz ve sektörünüz kapsamında organik trafiğini ve satışlarınızı arttıracak anahtar kelimeleri tespit ediyoruz. Elde ettiğimiz veriler ışığında ve içeriklerinizi hazırlıyor ve düzenli bir şekilde sitenizde yayınlıyoruz. Türkçe haricinde İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Arapça gibi çeşitli dillerde de hizmet sunuyoruz.

  Engelleri Ortadan Kaldırın

  Başarılı bir işletme yürütmekle meşgulseniz, web siteniz pahalı bir dikkat dağıtıcı olabilir. Belki de yazılımın güncel olmadığından endişe ediyorsunuz; belki yedeklenip yedeklenmediği hakkında hiçbir fikriniz yok veya belki de en önemsiz değişiklikler bile sonsuza kadar sürecek gibi görünüyor.

   

  Sonra kaybolan bir sayfa var, çalışmayan form ve hepsinden öte, herkes size bunun ne kadar yavaş olduğunu söylüyor. Ama böyle olmak zorunda değil.

  İnsanlar sattığınız ürünü satın almaları gerektiğinde Google™’da arama yapar veya tanıdıkları kişilere öneriler ister. Her iki durumda da, muhtemelen web sitenize bakacaklardır. Web siteniz bu ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için harika bir iş çıkarıyor mu? Yönetilen bir web sitesi olacaktır.

   

  Web siteniz işinize değer katmıyorsa, başlamak için harika bir yer bir web sitesi denetimidir.

   

  İster içerik eklemek, ister görsel değiştirmek veya herhangi bir sayfaya yepyeni bir bölüm eklemek istiyorsanız, WordPress web sitesi yönetim hizmetimiz her şeyi halleder. Herhangi bir değişikliği yaptırmak istediğinizde, bize bir e-posta göndermeniz yeterlidir; ekibimiz bunu halledecektir. Gerçekten bu kadar basit.

   

  Her Web Sitesinin Farklı Yönetim Gereksinimleri Vardır

  Web sitenizi güncel tutmamak işletmenize zarar verebilir. Güncel olmayan web siteleri profesyonelce görünmeyebilir ve müşterilerinizi umursamıyorsunuz gibi görünebilir. İçerikten canlı desteğe, güvenlikten site yapısına kadar, çevrimiçi varlığınızın her zaman güncel kalmasını sağlayacak fırsatlar sunuyoruz.

  WordPress Web Sitesi Bakımı

  WordPress web sitesi bakımı ve desteği bizim uzmanlık alanımızdır, bu nedenle kurulumlar, güncellemeler veya eklentiler konusunda yardıma ihtiyacınız varsa veya WordPress'i düzeltmemiz için bize ihtiyacınız varsa ; WordPress'i biliyoruz ve yardımcı olabiliriz.

  Web Sitesi Sağlık Kontrolü

  Bir web sitesi sağlık kontrolü , kötü amaçlı yazılımlar için düzenli kontroller yaparak, yazılımları güncelleyerek ve web sitenizi güçlü, hızlı ve güvenli tutmaya yardımcı olmak için hataları çözerek web sitenizi güvenlik açıklarından korumaya yardımcı olur.

  Yönetim Servisleri

  Web sitesi bakımı , bir web sayfasındaki metin veya resimlerin değiştirilmesi gibi basit web sitesi güncellemeleri için , yeni sayfalar veya yeni işlevler gibi daha kapsamlı web sitesi bakımına kadar kullanılabilir.