Infografik Hazırlama

İnfografik tasarım hizmetleri, izleyicileri markanızla etkileşim kurmaya teşvik ederken onları eğiten ve eğlendiren görsel iletişim ile markanıza hedef pazarınızda güçlü bir izlenim bırakmanın bir yolunu sunar.

Formu Doldurun, Detayları Konuşalım

  Verilerinizi Sanata Dönüştürelim

  İnfografik tasarımcılarımız, illüstratörlerimiz ve endüstri araştırmacılarımız; karmaşık bilgileri değer yaratan sindirilebilir ve paylaşılabilir grafiklerde sentezleyerek markanıza görsel bir yükseliş sağlar.

  SEO Sıralamalarını İyileştirin

  İnfografik tasarım gibi görsel içeriğin güçlü kullanımının, artan sayfada geçirilen süre, daha düşük hemen çıkma oranları ve Google'ın algoritmasını etkileyen diğer olumlu faktörler sayesinde sayfalar için SEO sıralamasını yükseltmeye yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.

  Reklam Performansını İyileştirin

  Tıklama oranları (TO), reklam etkileşimi ve genel reklam performansının, özel bilgi grafiği tasarımının kullanılmasıyla arttığı kanıtlanmıştır.


  Karmaşık Bir Hikayeyi veya Veriyi Basitleştirin

  İnfografik tasarım; bir şirketin, ürünün veya sürecin yanı sıra pazar araştırması verilerinin karmaşık ayrıntılarını alabilir ve bunları basitleştirecek ve hedef izleyicinizi eğitecek görsel bir şekilde hayata geçirebilir.

  Beyne İletilen Bilgilerin %90'ı Görseldir

  Bir infografik tasarım şirketi olarak (diğer şeylerin yanı sıra), müşterilerin pazarlama ve satış hunilerinde hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için infografik tasarım ve pazarlama stratejisinin gücünü bir araya getiriyoruz.

  İnfografikleriniz dikkat çekmeli ve insanları markanızı incelemeye teşvik etmelidir. Kendi başına bir infografik sadece güzel bir resimdir. Markanız için algılanmasını sağlamak adına, potansiyel müşterileri çekmek ve dönüştürmek için tasarlanmış bir içerik pazarlama stratejisi ile tamamlamanız gerekir.

  İnfografik  evrenseldir, bu nedenle şirketiniz niş bir pazarda faaliyet gösteriyorsa veya yeni başlıyorsa, bunları içerik pazarlama stratejinize dahil ederek büyük fayda sağlayabilirsiniz.

  8 Kat Daha Fazla Organik Tıklama Alın

  İnfografik içeren makaleler, içermeyenlere göre 8 kat daha fazla organik tıklama sağlar.