İş Ortaklığı Programı

Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun içerik üreticiliği hizmetleri sağlamak için dünya çapındaki yaratıcı ajanslarla ortaklık yapıyoruz. Pazarlama uzmanları, arama motoru optimizasyonu stratejistleri ve reklam ajansları ile doğrudan içerik ortağı olarak çalışan metin yazarlığı ekibimiz, müşterilerinizin dijital stratejileri için gerekli tüm metin yazarlığını sağlıyor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

İş Ortaklığına Başvurun

  White Label İçerik Hizmetleri

  İçerik ortaklığı sürecini basitleştirdik. İçerik ortağınız olarak İçerik Üreticisini seçtiğinizde, size uygun organizasyon yapısıyla çalışıyoruz. Dahili proje yönetimi yazılımınız, Google Drive, E-posta veya WhatsApp yoluyla içerik istemeyi tercih edin, içerik ajansımız sizin için neyin işe yaradığı konusunda çalışır.

   

  İçeriğinizi talep ettiğinizde, editör ekibimiz içeriği, içerik gereksinimlerinize en uygun yazara atar. Yazar, içeriği yazmadan önce müşterinizin mevcut sesini ve tonunu, rakiplerini ve endüstrisini araştırmak için süreniz içinde çalışır. İçerik yazıldıktan sonra, içeriğin sizin belirlediğiniz özellikleri karşılamasının yanı sıra en yüksek kalite standartlarını karşıladığından emin olmak için iki aşamalı titiz bir düzenleme sürecinden geçer. İçerik daha sonra yayına hazır olarak ajansınıza geri gönderilir. Ödemelerinizi belirli günlerde yaapabilirsiniz.

   

  Metin yazarlarımız ekip üyelerinizle birlikte çalışır; Özel olarak yönlendirilmedikçe müşterilerinizle asla iletişim kurmayız ve referans olarak sunmayız. Ayrıca hem sizi hem de müşterinizi koruyan gizlilik sözleşmelerini de imzalayabiliriz.